Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Torby z nadrukiem - POMOCY!!!

Torby z nadrukiem - POMOCY!!!

Witam, szukam firm, które niedrogo zajmują się drukowaniem. Dokładnie chodzi mi o torby z nadrukiem. Z góry dziękuję.

czarte00

Posty: 11

 
Mam mały sklep odzieżowy na osiedlu, też pozwoliłam sobie na reklamę w formie toreb reklamowych. Postawiłam na ładniutkie torby z materiału. Sami klienci dopytywali się o nie, kiedy akurat ich nie miałam.

Klarka45

Posty: 24

 
Osobiście nie niezwykle lubię torby foliowe, niemniej jednak jest ich chyba najwięcej na każdym rynku. Jeśli już jest to najtańsza forma żywej reklamy, to z pewnością warto takie torby oznakować i promować się w ten sposób. Jak na razie nie widać, żeby posiadały skończyć swoją żywotność.

Ania

Posty: 21

 
Ja polecam http://www.awadruk.com.pl. To sprawdzona firma, gdzie zlecisz torby reklamowe i nie zapłacisz za nie fortuny. Szczerze polecam, u mnie wyszło to cudownie.

Dziadek

Posty: 22

 
Akurat w mojej branży niezwykle dobrze przyjęły się torby papierowe. Mam je oznakowane nazwą swojej firmy i logo. Ludzie chętnie z nich korzystają. Nie ukrywam, iż w wielu przypadkach widzę w swoim mieście osoby idące z torebką z mojego sklepu. Miasto nie jest wielkie, ale zawsze to doskonała reklama.

Szybka Krysia

Posty: 18

 
Mam kilka sklepów w swoim mieście i to właśnie dzięki torbom z nadrukiem zostały one docenione i rozpoznawalne. Na torbie umieszczony jest również link do strony.

piet

Posty: 40

 
Teraz najmodniejsze są torby papierowe. Każdy ciuszek lepiej wygląda spakowany właśnie do takiej torby. Sama uwielbiam pakować zakupy do papierówek. Poza tym dbamy dzięki temu o nasze środowisko.

aBBs

Posty: 30

 
A mnie się wydawało, iż reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No lecz rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy w przeciwnym wypadku są nam konieczne, jedni wezmą takie, inni doskonalsze z materiału.

didiw

Posty: 29

 
Skontaktowałem się z polecaną firmą. Jest dobrze. Po dobrej cenie będę miał taką ilość toreb papierowych, jak chciałem. Bardzo dziękuję za pomoc. Już nie mogę doczekać się pierwszej sprzedaży z nowymi torbami.

miś_biały

Posty: 7

 
Podzielam zdanie, że torby reklamowe to źródło dobrej reklamy. Dużo o tym czytałem w naprawdę rzetelnych źródłach, dlatego polecam w nie inwestować.

E-GOista

Posty: 14