Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia > Budowa domów > mycie drewnianych budynków

mycie drewnianych budynków

mycie drewnianych budynków

Możecie mi polecić jakąś firmę, która specjalizuje się w czyszczeniu budynków z drewna i będzie w stanie zaproponować jakąś metodę, dzięki której nie dojdzie do zalania budynku, słyszałem że ciśnieniowe mycie jest tutaj niebezpieczne.

Kruk

Posty: 1

 
Myślę, że jest dużo firm, które mogą czyścić drewniane domy, ale faktycznie warto wybierać ostrożnie i sprawdzać jakie metody czyszczenia oferuje dana firma i czego się będzie można po takim czyszczeniu spodziewać.

Lupusx

Posty: 8

 
Lepiej oddać czyszczenie domu w ręce kogoś kto faktycznie ma doświadczenie i odpowiednie środki temu służące i zagwarantuje skuteczne czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia takiego budynku.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Ostrożnie warto będzie myć domy z drewna więc takie klasyczne metody jak szorowanie będą najlepsze i ryzyko uszkodzeń będzie dzięki temu znacznie mniejsze niż przy dużym ciśnieniu z myjki ciśnieniowej.

czesterr

Posty: 15

 
Jest trochę takich firm, które specjalizują się w czyszczeniu budynków z drewna więc jak dobrze poszukasz to myślę, że coś uda się wybrać i będzie można o swój budynek skutecznie zadbać.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Jak masz trudne do usunięcia zabrudzenia to może firma myciedomowdrewnianych.pl ze swoimi metodami jak szlifowanie czy sodowanie może sobie z tym poradzić. Poza tym zabezpieczają drewniane domy przed kolejnymi zanieczyszczeniami.

Pipek56

Posty: 5

 
Na rynku niestety jest wiele firm, które się ze swoim myciem drewnianych domów reklamują, a trzeba na nie uważać, bo to może doprowadzić do uszkodzeń takiego budynku jeśli nie będzie to odpowiednio poprowadzone.

angelika98

Posty: 3

 
Takich propozycji jakie są na rynku dostępne co do mycia domów z drewna jest sporo, ale trzeba zachować ostrożność jak taką firmę wybierasz, by mieć pewność, że dobrze zajmą się budynkiem, a nie go uszkodzą, bo i takie ryzyko się pojawia jak pseudo firma się tym zajmie i ciśnieniem zniszczy i zaleje dom.

Gucio

Posty: 3

 
Jak nie chce się uszkodzić budynku to warto się decydować na mycie szorowaniem, szlifowaniem, a nie wodą ciśnieniowo. Jak użyje się dużej ilości wody to może tylko dojść do zalania budynku więc trzeba być ostrożnym.

czertows

Posty: 24