Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

ocieplanie pianą pur

ocieplanie pianą pur

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR, czy to faktycznie taka opcja, na którą warto się zdecydować, czy lepiej szukać jakiegoś innego rozwiązania, które będzie się dobrze sprawdzać, a jeśli pianka PUR to jaki wykonawca, jaki producent pianki?

Ciapeczek

Posty: 1

 
Istotną kwestią przy izolacjach będzie jakość wykonania, natrysk musi być z dobrym ciśnieniem, oprócz tego oczywiście ważne będzie to jaka pianka będzie wykorzystywana do natrysku.

TomekK

Posty: 25

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Akurat pianka będzie dobrą opcją, ale jak masz doświadczonego wykonawcę, który pracuje na dobrych maszynach. Tak jak np. EkoPur System - https://ekopur-system.pl. Firma ma odpowiedni sprzęt, by utrzymać ciśnienie natrysku i wykonać izolację faktycznie na wysokim poziomie.

labuh

Posty: 5

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

Dworniok00

Posty: 2

 
Dobra pianka na pewno będzie gwarantować odpowiednią izolację więc warto poszukać jakiegoś sprawdzonego wykonawcy, który zagwarantuje, że izolacja będzie zrobiona na odpowiednim poziomie.

Kamil87rak1

Posty: 15

 
Dobrze wykonana izolacja to przede wszystkim szukanie wykonawcy, który będzie w stanie odpowiednio wykonać natrysk. Konieczne są dobre maszyny i doświadczenie więc nie bierz pierwszej lepszej firmy do tego.

Jacuś24

Posty: 15

 
Jeśli pianka będzie odpowiednio natryskiwana dobrymi maszynami to masz gwarancje dobrze zrobionej izolacji, z której faktycznie będziesz zadowolony.

xtigerx

Posty: 20