Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

poradniki dom, znacie ?

poradniki dom, znacie ?

Witam. Mam pytanie o poradniki o marketingu. Czytaliście ostatnio coś dobrego, nowego i rzeczywiście przydatnego?

Adam 105

Posty: 7

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W sporo miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym odnaleźć rzeczywiście jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, albowiem jestem niesłychanie ciekawa.

klasowy55

Posty: 15

 
O takim czymś dowiesz się na tej stronie http://citymag.pl/telefon-dla-sportowca/. To bardzo fajnie prowadzony portal lifestylowy. Mnie się podoba, albowiem piszą ciekawie i można dowiedzieć się sporo fajnych rzeczy. Portal ma mnóstwo kategorii, a właśnie czegoś takiego szukałam. Polecam, albowiem już niejedna porada sprawdziła się u mnie w domu.

Dagmara87

Posty: 11

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W wielu miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym znaleźć naprawdę jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, bo jestem bardzo ciekawa.

@marcelko

Posty: 15

 
Sprawdzę, bo sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, zwłaszcza że to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy znalazłam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

Marioleczka

Posty: 14

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem dużo artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Niektóre powielały się, ale to nic straconego. Później zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

robson900

Posty: 30

 
Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to naturalnie czekam z niecierpliwością.

dyduch33

Posty: 20

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Niekiedy aż trudno uwierzyć, że można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś własne propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

frunet

Posty: 5