Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

poradniki dom, który portal ?

poradniki dom, który portal ?

Jakie artykuły o marketingu polecacie początkującemu przedsiębiorcy? :D Może jakaś fajna stronka, blog?

gruszk45

Posty: 5

 
Dobry portal lifestylowy ma to do siebie, że znajdziesz na stronie mnóstwo ciekawych wpisów. To naprawdę sprawdzona pomoc w domu, przy dzieciach, ale też, żeby wybrać na przykład dobrej klasy telewizor czy meble do salonu. Poradniki są najbardziej okej i za to właśnie cenię Internet. Nie muszę kupować gazet ;)

Wertastable

Posty: 22

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zadowolony. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

beata77

Posty: 11

 
Ostatnio mocno wpuściłem się w sferę szeroko pojętego biznes :D Nie mam zamiaru zrezygnować, wręcz przeciwnie studiuję wszelkie poradniki o marketingu. Czytam wszystko :)

Michaś

Posty: 8

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Szukam takich zwykle, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

TomekK

Posty: 10

 
Jak znajdziesz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak odpowiedniej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, że sklep tak szybko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

Blitz55

Posty: 21

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/zasilek-rodzinny-w-niemczech/. Ostatni projekt, nad którym pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo znalazłem tutaj mnóstwo ciekawych porad w wielu kategoriach. Polecam sprawdzić osobiście :)

wieslawek

Posty: 11

 
Ja raczej też nie mam kłopotów ze znalezieniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych naprawdę wiele fachowych poradników o finansach zupełnie za darmo. Lecz to prawda, że trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może zatem zawsze mam tyle szczęścia.

suderuss3

Posty: 14

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, iż komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zadowolony. Nawet żonie poniektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

Marioleczka

Posty: 12

 
To podsuń coś ciekawego, jeżeli chodzi o artykuły o marketingu. Przydałoby mi się takie kompendium wiedzy, zanim zacznę prawdziwy biznes :D Jestem na etapie planów, pomysłów i powiem szczerze, że zaczynam się gubić. Pewnie będę musiał sporo spraw zlecić komuś innemu, jakiemuś specjaliście od e-marketingu.

Laleczka

Posty: 14