Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Dotacje unijne na budowę hali, znacie ?

Dotacje unijne na budowę hali, znacie ?

Orientujecie się w temacie dotacji unijnych na budowę hali, czy jakieś teraz nowe na ten rok wyszły? Z góry dzięki za informacje.

alus

Posty: 6

 
Skończyłem kilka szkoleń w temacie dotacji unijnych, zatem teraz mam wiedzę jak działać. Jeżeli chodzi o dolnośląskie województwo jest o co walczyć. Dużo przeznaczyli. Nawet nie myślałem, iż mogą to być takie pieniądze.

alibali

Posty: 24

 
Tutaj wszystko na temat bieżących dotacji na budowę hal http://eskel.pl/dotacje-unijne-na-budowe-hal-produkcyjnych-i-magazynowych/. Sam korzystam. Firmę polecam, bowiem działa z rozmachem :)

angola2

Posty: 8

 
Za sukces płacisz od 1 do 5% wartości :) Mało mnóstwo? To zależy od przedsięwzięcia. No ale nie wydajesz z swojej jakby kieszeni. Wcześniej jednak trzeba liczyć się z innymi kosztami. A tu bywa różnie, więc jak szukasz firm od dotacji unijnych w wielkopolsce to polecam umawiać się na bezpłatne konsultacje i tego wszystkiego dowiadywać z osobna w każdej.

labuh

Posty: 7

 
Nie jest łatwo, bo trzeba spełnić sporo warunków. Nie dostaniesz dotacji unijnych na budowę hali, jeśli nie będzie to miało związku ze wzrostem konkurencyjności, nowymi miejscami pracy itp., itd. Właśnie znalazłem dość dobrą firmę, która wytłumaczyła mi wszystko dokładnie i modernizujemy projekt tak, by mógł być adekwatny do programu.

ChosenOne

Posty: 36

 
Na takie spotkania traci się ogromnie dużo czasu, ale to opłacalne. Znajdujesz najlepszych specjalistów i firmę od dotacji unijnych z profesjonalnym doradztwem. Teraz jest ich po prostu mnóstwo i tak będzie. Będą nowe, więc trzeba mieć się na baczności. Nie sztuką jest wybranie pierwszej lepszej.

michrz

Posty: 28

 
W tamtym roku próbowałam swoich sił, jeżeli chodzi o dotacje unijne w dolnośląskim, natomiast mi się nie udało. Może mam już obiekcje? Chyba jednakże pożądane byłoby korzystać z takich fachowych usług.

Black_Riot

Posty: 19

 
Też zastanawiam się, czy to nie aby za sporo za takie usługi pozyskiwania dotacji unijnych. Mam zamiar ruszyć z tematem na razie samemu. Zobaczyć w ogóle, o co chodzi. Mamy czas do 2020 ;)

E-GOista

Posty: 18