Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

wezwanie do zapłaty darmowy druk, proszę o pomoc

wezwanie do zapłaty darmowy druk, proszę o pomoc

Pilnie potrzebuję wezwania do zapłaty, a dokładnie druku, przykładu. Czekam i liczę na Waszą szybką pomoc.

Krakus

Posty: 3

 
Jak pisałaś wezwanie do zapłaty, to korzystałaś z jakiegoś wzoru? Muszę szybko przygotować taki monit, bowiem sytuacja zaczyna mnie poważnie denerwować. Nie są to może wielkie pieniądze, natomiast usług za darmo nie wykonuję.

mirekp2005

Posty: 14

 
Już sobie poradziłem i powiem szczerze, że gdyby nie wzór to pewnie zrobiłbym jakiś błąd :) Oczywiście dziękuję za podpowiedź, że pisząc wezwanie do zapłaty, można skorzystać z darmowego druku.

denkrost

Posty: 8

 
Aha. Ja też wolałbym na jakimś przykładzie, albo zlecić komuś, żeby coś takiego przygotował, nawet zapłacić. Może poszukam informacji na temat wezwania do zapłaty lub znajdę darmowy druk. Byleby szybko poszło, bo sprawa jest już pilna od miesiąca.

Rico

Posty: 12

 
Gotowe wezwanie do zapłaty masz tutaj http://www.wezwaniedozaplaty.online-kancelaria.pl. Wypełniasz tylko krótki formularz i potem wezwanie samo ci się generuje. Polecam z własnego doświadczenia.

allink

Posty: 21

 
Aha. Ja też wolałbym na jakimś przykładzie, albo zlecić komuś, żeby coś takiego przygotował, nawet zapłacić. Może poszukam informacji na temat wezwania do zapłaty lub znajdę darmowy druk. Byleby szybko poszło, bowiem sprawa jest już pilna od miesiąca.

suderuss3

Posty: 7

 
Możesz skorzystać z jakiegoś generatora, bowiem wówczas wezwanie do zapłaty piszesz w chwilę i masz gotowe pismo do wysłania. Możesz skorzystać z darmowego druku, tylko pamiętaj, żeby wysłać za potwierdzeniem nadania i odbioru, bowiem wówczas dłużnik nie będzie niczemu zaprzeczał.

Kitas

Posty: 15