Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

siatka do kontenera, gdzie ?

siatka do kontenera, gdzie ?

Jakie zabezpieczenie polecacie dokładnie do przetransportowania gruzu – duża ilość. Myślałem o siatce do kontenera.

mniszek

Posty: 6

 
Mamy polipropylenowe siatki do kontenerów i jest dobrze. Znaczy, że świetnie się je użytkuje. Poddają się przy montażu, bo są elastyczne. Można wybrać siatki wzmocnione. Są też pionowe od przegrodzenia towarów.

Kamil87rak1

Posty: 12

 
Montowanie takiej siatki nie stanowi żadnego problemu. Poza tym to raczej jedyny trwały sposób, jeżeli towar ma być przez dłuższy czas na zewnątrz. Korzystam z siatki na kontener i uważam, iż to sprawdzony trwały sposób.

Dragon

Posty: 19

 
Nie niezmiernie wiem. Te siatki są już w konkretnych rozmiarach? Chodzi mi o siatkę na kontener. Chyba zdecyduję się na zakup, bo innego rozwiązania raczej nie ma. Zależy mi na jakości, trwałości, żeby to nie był zakup na chwilę. Jak coś wiecie, dajcie znać. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Mr Frog

Posty: 8

 
Polecam te siatki do kontenerów https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Używamy ich już niezwykle długo i widzimy, że są dobrej jakości. Przede wszystkim nie ścierają się, mają cały czas taki sam wyśmienity stan. Szyją tu siatki na wymiar. Dużo parametrów. Korzystne ceny.

mniszek_01

Posty: 8

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, ale też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, bo wtedy jesteś pewny, że będzie to odpowiednie zabezpieczenie.

jeremii6

Posty: 13

 
Wybierz polipropylen. Jest wytrzymały nawet przy ładunkach o ostrych krawędziach. On też nie wchodzi w reakcje z substancjami chemicznymi. To najlepsza siatka do kontenera. Polecam.

Gargamel5

Posty: 6

 
Ja też skorzystam z opinii o siatkach do kontenerów, bo sam muszę znaleźć jakiś właściwy sposób na zabezpieczenie. Może są jakieś jeszcze inne sposoby? Szukam, czytam i zastanawiam się, bo nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Z tego co widziałem, mamy na naszym rynku kilku dobrych producentów.

beata77

Posty: 12

 
Najlepszą ochronę masz dzięki siatkom do kontenerów. Nie polecam niczego innego do transportu, bo to jest skuteczna, trwała i solidna siatka. Można jej użyć do osłonięcia i przenoszenia ładunków. Więcej informacji można znaleźć na stronach producentów. Z własnego doświadczenia polecam.

pawel-2910

Posty: 7

 
A jest jeszcze polietylen. Znacie ten materiał? Może też jest dobry? Pytam, bo będę musiał zabezpieczyć transport dokładnie w kontenerach i mam dylemat. Konieczne mi będzie solidne zabezpieczenie – siatka do kontenera, jaka będzie odporna na styczność z różnymi materiałami.

Oct714

Posty: 11