Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Inwestujecie w panele fotowoltaiczne

Inwestujecie w panele fotowoltaiczne

Inwestujecie w panele fotowoltaiczne jeszcze i nie boicie się zmian zasad rozliczeń prosumenta? Temat mnie zastanawia od pewnego czasu. Ludzie dalej zgłaszają popyt na panele, więc mam wrażenie, że to idzie w dobrym kierunku. Potwierdzacie, zaprzeczacie?

namok

Posty: 1

 
Dobre warunki mają, licencjonowana ekipa, preferencyjne kredyty. Właśnie czegoś takiego szukałem i dziękuję za zaangażowanie. Temat dał mi do myślenia i niedługo podsumuję, jak u mnie poszedł projekt.

miko_poz

Posty: 17

 
Zautomatyzuj i się ciesz z paneli. Poza tym u nas jeszcze potrzeba wielu instalacji, żeby dobić do limitów ekologicznych. To i tak będzie pewnie w przyszłości wymagane.

Grzybeczek

Posty: 2

 
Masz po prostu niewyczerpane źródło energii przy sprawnym montażu. Jedyny problem to od czasu do czasu sprzątanie, czyszczenie paneli, ale można ogarnąć. No i zielona energia to jednak ekologia, a trzeba się tego uczyć.

dyduch34

Posty: 2

 
W tych nowych rozliczeniach prosumentów pewnie zostawią wybór, czy chcesz zostać w starym systemie, czy dołączyć do nowego, więc bez strachu na razie.

Shasio

Posty: 30

 
Ewentualnie zrób sobie na początku mniejszą instalację, a później rozszerzysz. Akurat przy panelach nie ma z tym większych problemów.

bruklin187

Posty: 8

 
Podobno w tych nowych zasadach rozliczeń prosumentów i tak jakieś gwarancje zostawią, więc nie masz się czego obawiać właściwie.

Joe

Posty: 5

 
Też warto właśnie panele uwzględnić w perspektywie przeniesienia na dzieci, dla rodziny, na kolejne pokolenia. Inwestujesz dzisiaj, a system generuje oszczędności cały czas.

Biforr23

Posty: 28

 
Monokrystaliczne panele, bardzo wysokiej wydajności znajdziesz w https://amonraenergy.pl/, systemy marki Corab, pełna autoryzacja, montaż na gwarancji do 10 lat. Nie wiem, czy w województwie warmińsko-mazurskim coś lepszego znajdziesz. Nowa generacja paneli wchodzi w grę. To jest już absolutna nowość na tym rynku, długo się nie zestarzeje.

kllarka

Posty: 11

 
Opłaca się oczywiście, bo teraz nawet na kredycie preferencyjnym pojedziesz, formalności załatwione na zasadzie outsourcingu. Mówisz tylko, że potrzebujesz paneli i po kłopocie. Inwestycja również trwa dość krótko.

Wraczki333

Posty: 8