Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Kamery Cyfrowe > Przegrywanie vhs

Przegrywanie vhs

Przegrywanie vhs

Witam.

Posiadam pamiątkę po mojej babci w postaci zapisanej z nią wypowiedzi. Niezmiernie lubię wracać myślami do czasów gdy był jeszcze wśród żywych. Co wykonać, gdzie się udać jeśli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

Ticket2Hell

Posty: 27

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo że nagrywałem na kasetę vhs aktualnie mogę oglądać film na dvd dzięki temu że kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień współczesny.

Krakus

Posty: 29

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane przez same firmy.

cirus

Posty: 17

 
Cześć. No niestety mało kogo stać na tak drogie prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi ale bardzo oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

Klakier

Posty: 22

 
Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

hybris4

Posty: 27

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest właściwa i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak znaczący film moich bliskich.

grall

Posty: 27

 
Witam. To prawda iż takie filmy są niezmiernie cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, fotografie nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Jasio

Posty: 21

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

munert56

Posty: 17