Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Zdrowie i Uroda > Kosmetyki > Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Zastanawiam się od dawna, czy testery z zapachami dla kobiet i mężczyzn czymś się różnią od oryginału? Możecie powiedzieć, jak to jest?

Marioleczka

Posty: 7

 
Latem się chodzi w innych zapachach, a zimą w innych. W cieplejszych okresach się poleca z reguły wody toaletowe, bo i tak są dość intensywne w cieplejsze dni. Zimą trzeba jednak się podkreślić bardziej perfumami.

ertumer67

Posty: 14

 
Wypadałoby wybrać dominującą grupę zapachów pod siebie, a to nie jest wcale takie proste. Trzeba testować, od czasu do czasu zmienić wodę toaletową. Jak zależy ci na oszczędnościach przy oryginalnych perfumach to https://www.testerownia24h.pl. Znam ich, bo fajne dezodoranty mają markowe w przecenach takich, że po prostu nie opłaca się do drogerii latać.

Black_Riot

Posty: 8

 
Przed wyborem perfum najlepiej w ogóle nic na siebie nie nakładać. Większość ekspertów zaleca po prostu obmycie się letnią wodą.

zenek744

Posty: 4

 
Perfumy nakłada się na szyję i o czym wiele osób nie wie na zgięciach łokci. Jak ruszasz ręką w codziennych sytuacjach to ten zapach się mocniej wydziela w takim układzie. Sprawdzałem i mogę to potwierdzić.

mew soncz7777

Posty: 13

 
Najlepiej to połączyć perfumy z dezodorantem, żeby był spójny zapach cały czas. Oddzielnych dezodorantów i marek wody toaletowej się nie polecam, ale niestety większość ludzi tak używa. Trochę lipa, jak bliżej do takiego człowieka podejdziesz.

warter88

Posty: 5

 
Przed aplikacją perfum nałóż sobie jakiś delikatny balsam do ciała. Wchłonie zapach i będziesz miała znacznie dłuższe oddawanie.

nowoter

Posty: 27

 
Nigdy w testerach nie miałem korka, ale o tym sklep internetowy powinien wcześniej uprzedzić.

Klaraaa

Posty: 7