Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Zdrowie i Uroda > Kosmetyki > Markowe perfumy, która firma ?

Markowe perfumy, która firma ?

Markowe perfumy, która firma ?

Znacie może jakieś dobre tanie miejsce, gdzie można kupić markowe perfumy taniej? Od niedawna w UK więc nie mam jakby rozeznania :)

Radziu

Posty: 9

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest naprawdę całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu oczywiście zdecydowanie niższe. Zwłaszcza jeśli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

bartek1922

Posty: 20

 
Tani dystrybutor perfum w Anglii https://makeupmania.eu. Polecam zerknąć, bowiem nie ograniczają się do wysyłki tylko w UK. Można zakupić u nich hurtowo z wysyłka do całej Europy. To perfumeria, która cieszy się niezmiernie dobrymi opiniami. Od dawna na rynku. Jak kupujesz w hurcie online, masz dodatkowe rabaty. Naprawdę polecam.

Black_Riot

Posty: 25

 
Nie narzekam, albowiem w Anglii można nabyć kosmetyki rzeczywiście bardzo tanio. Znajomi dziwią się, że tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Oczywiście, że najlepiej przyjechać tu na miejsce i znaleźć sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK najczęściej współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

kusiciell

Posty: 14

 
A jakbym chciała kupić w detalu, to czy też się opłaca? Dużo słyszałam i czytałam, że perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

Klarka34

Posty: 18

 
Przegapiłam okazję, żeby znaleźć coś jak byłam na miejscu :( Ale też wiem, że sporo hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda oczywiście bardzo korzystnie.

dobryrd

Posty: 23

 
Najpierw może coś online :D Podróż do Anglii po jedne perfumy to szaleństwo ;) A poważnie mam zamiar wybrać się niedługo i zrobić sobie zapas na jakiś czas.

xacti

Posty: 8