Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

konsultacje dla osób aktywnych

konsultacje dla osób aktywnych

Po odebraniu wyników krwi okazało się, że mam strasznie wysoki cholesterol ldl i muszę coś szybko z tym zrobić. Jaki dietetyk w Szczecinie zajmuje się podobnymi problemami. Proszę Państwa gorąco o wsparcie. Dziękuję.

Accoun44

Posty: 23

 
Mi dietetyk pomógł zbudować zdrową masę mięśniową :) Polecam osobę, z którą się dobrze czujesz i poprowadzi cię indywidualnie, przekazując faktyczną wiedzę. Chodzi o to, abyś w końcu sam zaczął układać jadłospis. W końcu do dietetyka nie będziesz całe życie chodzić :P

Złoty

Posty: 32

 
Ja dopiero, jak zapłacę pieniądze to zaczynam coś robić na swoją korzyść. Jeżeli tak masz to dietetyk obowiązkowo, najlepiej kontakt ze specjalistą działającym indywidualnie na rynku, bo jest taniej, bardziej kameralnie.

Invar4

Posty: 32

 
Ja zrozumiałam, że nie chodzi tylko o dietę, ale zupełną zmianę dotychczasowego stylu jedzenia. Dietetyk jest ok, na krótką metę. Weź jednak pod uwagę całkowitą metamorfozę założeń żywieniowych. Dobry dietetyk o tym powinien wiedzieć.

WTFurdoin

Posty: 30

 
Teraz ceny konsultacji wahają się w Szczecinie na poziomie 50 zł za około godzinę z pełną analizą ciała, nawyków żywieniowych, itp. O wiele lepsza inwestycja niż tracenie czasu na samodzielne zdobycie wiedzy, chociaż to nie zaszkodzi oczywiście :)

Ticket2Hell

Posty: 25

 
Dietetyk to dobry wybór z kluczowego powodu, braku późniejszego efektu jojo, który mnie naprawdę dobijał.

RufleX

Posty: 20