Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Nie będę kluczył tylko napiszę od razu o co mi chodzi. Wydłużanie penisa – czy jest to możliwe w ogóle? Dużo jest różnych magicznych preparatów na rynku i tak się zastanawiam czy kupienie czegokolwiek miałoby sens?

TomekK

Posty: 7

 
Jak na razie jeszcze żadnych suplementów na lepszy seks nie stosowałem ale pewnie przyjdzie taki czas że sam będę się za czymś rozglądał. Póki co wszystko działa jak należy, aż za bardzo...tylko chwilowo dziewczyny mi brakuje do pełni szczęścia :P

Pietiap

Posty: 30

 
Faktycznie ten seks jeśli chodzi o mnie i moją partnerkę to mógłby trwac momentami trochę dłużej. Dużo zależy od dnia, są takie dni że mam moc i mogę faktycznie długo, ale są takie że wystarczy 5 minut i jest po zabawie.

olek54

Posty: 17

 
Przez pewien czas to się poważnie zastanawiałem żeby do lekarza pójść, ale jak sobie pomyślałem że mnie obcy facet będzie gdzieś macał to jednak zrezygnowałem...to już wolę jednak być nie do końca sprawny...

namok

Posty: 7

 
Od pary tygodni używam gelu Dr Penigreat. Dobry środek, zdrowy w każdym razie jakiegoś uczulenie czy innego dziadostwa od tego nie dostałem. Poprawiła mi się sprawność seksualna tak krótko mówiąc nie wchodząc w szczegóły. Żona happy, jak żona happy to ja też.

Alfonsik5

Posty: 8

 
Najlepsze to są chyba te środki w jakiś kremach, żelach i tak dalej, bo od razu się ta substancja wchłania w tkanki, nie przelatuje najpierw przez krwiobieg i przez to efekt jest szybszy.

namok

Posty: 14

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

johncena67

Posty: 23

 
Jakoś obeznany w tych nowoczesnych preparatach na potencję to nie jestem ale wiem że takie rzeczy istnieją. W sex shopach też sprzedają różne afrodyzjaki, feromony i inne wspomagacze i to mnie w sumie bardziej interesuje, pewnie coś sobie kupię za jakiś czas.

benia32

Posty: 10

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

jommen

Posty: 17

 
Mam swoje problemy ale nie aż takie żeby jakieś leki kupować czy inne środki. Póki co staram sobie radzić w ten sposób, że proszę żonę o masaż, biorę relaksującą kąpiel przed, słucham muzyski i to mnie nastraja dobrze do seksu.

codePerformance

Posty: 14