Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

7 Nutrition HCL, gdzie znajdę ?

7 Nutrition HCL, gdzie znajdę ?

Witam, potrzebuję zakupić Manto Kimono do Jiu Jitsu. Z góry zaznaczam, iż nie chodzi mi o jakąś podróbkę.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Różnie mówią. Zdania są podzielone, ale rzeczywiście treningi siłowe wymagają odżywek na masę. Skuteczne są również te wszystkie środki, które wspomagają odchudzanie. Trzeba oczywiście ćwiczyć, bo nie ma czarodziejskiego środka. Ale niektórzy najpierw właśnie zaczynają od nich i w nich pokładają jedyną nadzieję, nie w sobie.

21gregorek

Posty: 18

 
Ja kupiłam sobie Activlab Carnitine 3, zaczęłam regularne treningi i rzeczywiście widać, że się udaje. Zgubiłam już 3 kilogramy, co kiedyś było dla mnie nie możliwe. Zresztą teraz bardzo dobrze się czuję. Polecam.

Anno Domini

Posty: 16

 
Bez suplementów i odżywek nie widzę, żeby można trenować siłowo. Niektórzy piszą, że si,ę da. Może nigdy nie byli na siłowni, tylko w domku rekreacyjnie ćwiczyli i to jeszcze tak, żeby się za bardzo nie spocić.

witekunia

Posty: 26

 
Ja bym się tak nie fascynował tymi wszystkimi specyfikami. Jakiś szejk na energię to owszem, ale z całą tą resztą to nie bardzo się zgadzam. Jak bym rzeczywiście był tak zdesperowany i musiał brać odżywki na masę to jednak pytałbym dietetyka. Inaczej to strach, nie wiadomo, jak człowiek po takiej odżywce zareaguje.

Babeczka

Posty: 18

 
Mnie najbardziej zależy na odchudzaniu. Chyba się zdecyduję na coś, co tu na forum proponujecie. Już nie mam za bardzo nadziei, że kiedyś mi się powiedzie. Schudnę, poćwiczę i potem znowu brakuje mi weny, zapału itd. Znowu tyję i nic mi się nie chce. Wy chyba tak nie macie.

xtigerx

Posty: 20

 
Koszulki dobre na siłownie można znaleźć na tej stronie http://najlepszesuple.pl/626-koszulki-idealne-na-silownie-.html. To niesłychanie dobrze wyposażony sklep. Mają wszystkie odżywki, suplementy i inne wspomagacze do treningów i pełno akcesoriów. W cenach jest dobrze, są też promocje. Jest w czym wybierać.

Ciapek

Posty: 20

 
Osobiście po przetestowaniu na sobie polecam Activlab Carnitine 3. Mnie pomogło dużo wcześniej, niż się spodziewałem. Po urodzeniu dziecka długo nie mogłam dojść do formy. W końcu udało mi się podjąć mądrą decyzję i nakłonić samą siebie do pracy na siłowni, dużo też biegam. Ta kreatyna bardzo mi pomaga.

Yuri20

Posty: 21