Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Suplementy na potencję – korzysta ktoś? Co byście polecili? Szukam czegoś co naprawdę działą ale jednocześnie jest bezpieczne i nie ma jakiś skutków ubocznych...

Gabat

Posty: 7

 
Zawsze taka suplementacja to jakaś ingerencja w ciało i organizm ale już wolę taką ingerencję niż jakieś operacje czy zabiegi powiększające..na coś takiego bym nigdy nie poszedł.

Lupusx

Posty: 7

 
Bardzo fajne są efekty po żelu Dr.Penigreat nawet się nie spodziewałem że aż tak będę zadowolony. Szczególnie mi żona mówi, że ma o wiele lepsze doznania, że ja jestem twardszy, większy i że czuje tę różnicę mocno.

Januszek

Posty: 17

 
Mi to się ostatnio kumpel wygadał że bierze jakieś tabletki na powiększenie...nie pytałem o nazwę tego czegoś ale w sumie...może i ja spróbuję, co mi szkodzi a może coś zyskam.

Adi666

Posty: 13

 
Jakby mi ktoś coś polecił żeby wzmocnić swoje możliwości seksualne to myślę że bym zainwestował w coś takiego, ale to by mi musiałą jakaś zaufana osoba polecić którą znam i wiem że nie ściemnia itp.

bodzik155

Posty: 35

 
U nas największym problemem jeśli chodzi o sex jest brak czasu...a jeszcze teraz jak mamy dzieci to już w ogóle żeby znaleźć trochę wolnego czasu choć na szybki numerek to naprawdę trzeba się nakombinować.

Babeczka

Posty: 16

 
Chyba bym wolał coś do smarowania jeśli już niż jakieś tabletki, myślę że jest mniejsze ryzyko skutków ubocznych jak środek nie przechodzi przez cały układ krwionośny tylko od razu do mięśnia trafia.

VamnHopeHom

Posty: 11

 
Heh, najważniejsze to się dobrze rozgrzać przed seksem a potem to już wszystko idzie jak po maśle...bo wiadomo że co się oziębia to się kurczy a co się rozgrzewa to się rozszerza...prosta fizyka na poziomie podstawówki :D

mniszek56

Posty: 11

 
Jak jest stres to nie ma dobrego seksu taka jest prawda. Dlatego my to lubimy ze swoją partnerką wziąć wcześniej wspólną kąpiel coś zjeść jakiś masaż i potem to idzie jak po maśle już na automacie niemal.

TomekK

Posty: 11

 
Mam znajomego który jakieś tabletki łyka po których niby ma być – bardziej sprawny w łóżku. Trudno mi ocenić na ile coś takiego działa bo ja akurat z nim nie sypiam :P

Bankowy

Posty: 19