Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Depilacja laserowa w Kielcach, polecicie coś?

Depilacja laserowa w Kielcach, polecicie coś?

Szukam gabinetu medycyny estetycznej, dokładnie chodzi mi o korektę zmarszczek. Koniecznie w kielcach i oczywiście sprawdzony.

Gumis

Posty: 14

 
Tak modelowanie ust stało się bardzo znane, w kielcach można takie coś zrobić właściwie w każdym gabinecie kosmetycznym, nie musi to być akurat gabinet medycyny estetycznej, natomiast bez wątpienia w takim jest bezpieczniej. Zawsze to przecież doktor, a nie sam kosmetolog jest przy tobie podczas zabiegu.

Nan3k

Posty: 32

 
Naczytała się o medycynie estetycznej sporo, bo sama szukałam czegoś takiego u nas w kielcach. Myślałam o laserze na owłosienie, ale tak jak większość trochę boję się, czy wszystko będzie ok.

Klara323

Posty: 22

 
Ja na waszym miejscu nie szukałabym innej medycyny estetycznej niż proponowany gabinet z kielc. Sama tam chodzę i jeszcze nigdy nie stało się tak, żebym była niezadowolona. Korzystałam z mikrodermabrazji i depilacji woskiem. Być może pokuszę się o korektę zmarszczek. Pełen profesjonalizm.

Mr Frog

Posty: 22

 
To gabinet medycyny estetycznej w kielcach, z jakiego usług korzystałam już kilkakrotnie http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Riko64

Posty: 22

 
W tym gabinecie medycyny estetycznej z kielc koleżanka powiększała sobie usta kwasem hialuronowym. Szczerze wyszło bardzo dobrze, trochę zazdroszczę, ale ja na pewno się nie zdecyduję, boję się igieł itp. rzeczy.

Marioleczka

Posty: 19