Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

psycholog katowice

psycholog katowice

Hej. Mam problem z dorastającą córką i chciałabym skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty. Możecie polecić mi jakieś dobrego specjalistę przyjmującego w Katowicach?

witek789

Posty: 9

 
Niewłaściwe relacje w związku naprawdę negatywnie wpływają na wszystkie dziedziny naszego życia (niszczą relacje w rodzinie, ale także źle wpływają na kontakty z przyjaciółmi czy nasze życie zawodowe). Dlatego warto poszukać dobrego terapeuty, który rzeczywiście będzie w stanie nam pomóc.

private

Posty: 12

 
Mój synek miał problemy z koncentracją na lekcjach i wychowawczyni zasugerowała wizytę o u psychologa i muszę przyznać, że naprawdę świetnie trafiliśmy. Okazało się, że dziecko wcale nie ma problemów emocjonalnych, tylko po prostu nie za bardzo jest zainteresowane tematyką lekcji, które są niezbyt ciekawie prowadzone.

Klarka

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że najlepiej wybierać terapeutę pod kątem problemów, z którymi się borykamy. Psycholog rzadko bowiem specjalizuje się w terapii niemal wszystkich zaburzeń.

Eden66

Posty: 34

 
Możesz skorzystać z pomocy psycholog Agnieszki Pietrzyk (http://psychoterapia-pietrzyk.pl). Moim zdaniem naprawdę świetny terapeuta, kiedyś bardzo pomogła mi na nowo cieszyć się życiem, spojrzeć zupełnie inaczej na problemy, pokonywać codzienny stres.

Rico

Posty: 26

 
Wiele osób bagatelizuje pierwsze objawy problemów (np. depresji czy zaburzeń lękowych). Wydaje się nam, że to zwyczajne przemęczenie, gorszy okres w naszym życiu. Niestety sami nie zawsze jesteśmy w stanie sobie pomóc. Dlatego dobry terapeuta jest niemal na wagę złota.

eluśrrr

Posty: 7