Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

nietrzymanie moczu leczenie, szukam !

nietrzymanie moczu leczenie, szukam !

Leki mi nie pomagają na nietrzymanie moczu leczenie. Co wykonać? Zgłosić się do jakiejś poradni? Coś mi doradzicie, bowiem mam już dość. Jest to dla mnie bardzo wstydliwa sprawa i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Dzidzia

Posty: 6

 
Chętnie bym się na taki laser zapisała, bo nie mam żadnych przeciwskazań. Może poza jednym. Cena jak dla mnie za wysoka. Na razie mnie na to nie stać. Szkoda, bo mój problem dokucza mi od lat. Jest to bardzo wstydliwy problem, dlatego mam nadzieje, że kiedyś go rozwiąże.

Marioleczka

Posty: 2

 
Chętnie bym się na taki laser zapisała, bowiem nie mam żadnych przeciwskazań. Może poza jednym. Cena jak dla mnie za wysoka. Na razie mnie na to nie stać. Szkoda, bowiem mój kłopot dokucza mi od lat. Jest to niesłychanie wstydliwy kłopot, dlatego mam nadzieje, iż kiedyś go rozwiąże.

doprzodu67

Posty: 10

 
Wiele kobiet ma ten problem. Wiem, że jeśli mamy jakieś infekcje albo jesteśmy w ciąży to nie można poddawać się zabiegowi laserowemu. Najlepiej zgłosić się do poradni, a tam wszystko sprawdzą. Chodzi o to żeby jeden problem nie zamienił się w wiele problemów i specjaliści muszą to wszystko ocenić swoim okiem.

miner23

Posty: 14

 
O metodach leczenia nietrzymania moczu można znaleźć informacje tutaj http://medi-lab.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/. Opisują bardzo dokładnie i laser i leki i inne metody. Wtedy dowiecie się jak to wszystko wygląda i czy laser boli czy nie. Tam wszystko jest napisane.

Black_Riot

Posty: 16

 
Wiem, że opinie o laserze są bardzo dobre. W ogóle ten laser to daje niesamowite efekty w wielu dziedzinach medycyny. Tutaj zapewne też są super efekty.

brygida

Posty: 15

 
Korzystałam z leków i już myślałam, iż się uda, ale niestety problem wrócił. Może jednakże wybiorę laser, ale jakoś się tego boje. Wiem, iż jest mnóstwo przeciwskazań na tę metodę leczenia nietrzymania moczu, wobec tego musze sobie to wszystko sprawdzić zanim się zdecyduje.

namok 

Posty: 8

 
U mnie leki, hormony nic nie pomogło. Dopiero laser dał radę. Według mnie jest to najskuteczniejsze leczenie nietrzymania moczu. Nic nie bolało, bo to zabieg nieinwazyjny. Wystarczyło trzydzieści minut na fotelu ginekologicznym i mam problem rozwiązany. Nie jest to tani zabieg, ale nie są ważne tu pieniądze, a mój komfort.

Virgo

Posty: 5