Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

opony do ciężarówek

opony do ciężarówek

Gdzie się zaopatrujecie w opony? Generalnie to mam problem ze znalezieniem wartościowego sklepu internetowego, bo już kilka razy miałem sytuację, że przyjmują zamówienie, ale później się okazuje, że akurat tego ogumienia nie ma w magazynie. Też coś takiego przerabialiście?

HARY1953

Posty: 1

 
Na radialnych jeżdżę od lat i wydaje mi się, że bezawaryjne. Głównie Pirelli i Falken, ale zamierzam jeszcze przetestować markę Hankook z www.sklep.res-tires.pl, bo widziałem w bardzo dobrych cenach u nich.

Jasia12

Posty: 3

 
Przejechałem się kilka razy na klejonych używanych oponach. Już zaczynają się powoli kombinacje na tym rynku, dlatego wolę za oryginalną zapłacić i mieć gwarancję. Nie ma sensu oszczędzać za bardzo w tym momencie. '

codePerformance

Posty: 14

 
Widziałem raport, że rynek opon dla samochodów ciężarowych to już ponad milion transakcji rocznie, więc widać duże zainteresowanie nawet nowymi markami. Myślę, że w ostatnich dwóch latach kierowcy bardziej się przekonali do opon europejskich producentów.

Ryszardzik3

Posty: 11

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

Alaneq

Posty: 5

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

deruner56

Posty: 4

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

DobreSlowo

Posty: 3