Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

busy do Niemiec, gdzie tanio?

busy do Niemiec, gdzie tanio?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która oferuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Czasami jadę w różnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

Czarek

Posty: 1

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeśli coś macie to możecie mi też polecić.

guster

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze wyższe ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

piet

Posty: 39

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

opiter78

Posty: 19

 
Wydaje mi się, iż każdego dnia jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się potem dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

syrena88

Posty: 13

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych problemów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

jurcio

Posty: 15

 
Jak najbardziej Polecam wam busy do Niemiec tej firmy https://www.beatabus.pl. Floty są bardzo dobrze wyposażone. Cała podróż przebiega w przyjemnej atmosferze. Jadąc z tym przewoźnikiem, czuję, że jadę bardzo bezpiecznie. Nie wiem, czemu mi się tak dzieje.

brzucholl

Posty: 14

 
Bardzo sporo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, bowiem jest wygodny niż autokar. Jestem niesłychanie wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Zatem też mnie wszystko boli.

Joe

Posty: 6