Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia > Serwery VPS > jakie serwery wybrać

jakie serwery wybrać

jakie serwery wybrać

Poszukiwany tani, ale pojemny hosting, macie jakieś info na temat takich ciekawych promocji itp? Mój ostatni dostawca niestety się nie sprawdził, ciągle były jakieś awarie, a kontakt mierny..

Black_Riot

Posty: 20

 
Lepiej moim zdaniem zainwestować w większą pojemność. Różnice w cenie zazwyczaj nie są jakieś znaczące, ale jednak ma się zdecydowanie większe możliwości.

Oct714

Posty: 12

 
Na stronie securityhost.pl może sobie sprawdź ofertę. Mają coś takiego jak bezpłatny okres testowy. Ja sobie to wziąłem, trwa 14 dni. Jestem zadowolony, więc pewnie wykupię u nich pakiet. Teraz się tylko zastanawiam czy 4 czy 6 giga będzie lepsze...

Nikuś23

Posty: 23

 
Z tego co widzę to już większość ofert uwzględnia konta, bazy, transfer itp bez limitów. Wykupuje się pakiet i wszystko inne jest zagwarantowane już w tej cenie.

piotrex007

Posty: 26

 
Warto sobie oblukać promocje w firmach, często można trafić na naprawdę fajne oferty. Czasami warto trochę wyczekać, aż się jakieś fajne promo pojawi. Pozdrawiam!

Haze89

Posty: 26

 
Na pewno trzeba by zwrócić uwagę na to, czy serwery mają w Polsce, czy gdzieś w odległym Dubaju:P Różnie to firmy kombinują z tym tematem niestety.

RufleX

Posty: 20