Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szyny sufitowe - proszę o pomoc !

Szyny sufitowe - proszę o pomoc !

Hej. Czy hurtownia karniszy sprzeda mi ich większą liczba, gdy nie działam jako firma? Interesuje mnie taki kupowanie, niemniej jednak mam wątpliwości czy w ogóle mam szanse go dokonać.

kluberst

Posty: 25

 
Cześć. Jako właściciel sklepu dość często rozglądałem się za hurtowniami karniszy, które musiałem zmieniać z powodu zbyt wysokich cen lub po prostu nieodpowiedniej jakości produktów, które nie spełniały nie tylko moich wymagań, ale także klientów niezadowolonych z zakupów. Dla bardziej wymagających klientów zawsze polecam karnisze metalowe.

Galagda

Posty: 19

 
Cześć.
Coraz częściej w domach znajomych dostrzegam nowoczesne karnisze i w sumie się nie dziwię, bowiem pasują one do niesłychanie przeróżnych wystrojów wnętrz, a jednocześnie są dostępne w dużo rozmiarach oraz kolorach. Sam zastanawiam się nad zrealizowaniem podobnego kupna.

Ticket2Hell

Posty: 25

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, natomiast to Twoja indywidualna decyzja :)

yarpen2

Posty: 26

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby współczesne karnisze.

Na szczęście po kilku dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, która w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem nabyć tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

marq

Posty: 28

 
Cześć.

Mieszkając na ciasnym osiedlu „blok w blok” często miałem wrażenie, że ktoś wpatruje się w moje okno. Problem rozwiązały rolety dzień i noc, które pozwalają mi zasłonić dowolną powierzchnię okna nie rezygnując jednocześnie ze światła dziennego.

Mogę szczerze polecić!

munert56

Posty: 17

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość ofert, wariantów i wersji kolorystycznych, z których mogłem wybierać, lecz się udało.

Invar4

Posty: 32

 
Cześć. W sumie długo nie potrwał w moim wypadku wybór należytego producenta karniszy. Powiem szczerze, iż kierowałem się przede wszystkim opiniami innych użytkowników na temat produktów konkretnych firm. Prędko rozwiałem wątpliwości i dokonałem wyboru.

Finest

Posty: 36

 
Cześć.
Coraz częściej w domach znajomych dostrzegam nowoczesne karnisze i w sumie się nie dziwię, bo pasują one do bardzo różnych wystrojów wnętrz, a jednocześnie są dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Sam zastanawiam się nad zrealizowaniem podobnego zakupu.

michal0120

Posty: 16

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset złotych, ale miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bo w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem sporo zaoszczędziłem.

TomekK

Posty: 25