Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

oświetlenie led warszawa

oświetlenie led warszawa

Szukam bezpośredniego importera produktów LED! Macie kogoś na oku? Dobra jakość w przystępnej cenie byłyby wskazane ;-)

Haze89

Posty: 26

 
Też się rozglądam po forach, czy ktoś zna jakiś dobrych dostawców, bo szczerze mówiąc to się w ogóle na tych Ledach nie znam. Wiem tylko, że mniej prądy ciągną i powinny się jakoś słabiej nagrzewać i tyle ;P

Matizi91

Posty: 23

 
Kiedyś sprzedawałem takie systemy, ale to jeszcze były czasy, gdy w ogóle tego typu technologia raczkowała nad Wisłą. Teraz już można spokojnie kupić porządne ledy za w miarę rozsądne pieniądze. Nie jest to jakiś problem.

Pietiap

Posty: 30

 
Różne są przedziały cenowe, jeśli chodzi o takie oświetlenie. Można LED znaleźć w miarę tanio, ale można też wydać na taką żaróweczkę porządne pieniądze;) W zależności od potrzeb i możliwości ;)

AdiXer92

Posty: 26

 
Ja to kupuję aktualnie od jednej hurtowni, ale nie do końca jestem zadowolony ze współpracy, więc chętnie bym znalazł kogoś bardziej profesjonalnego i może tańszego ;) Także będę tutaj zaglądał.

Trynnn45

Posty: 23

 
Specem od ledów nie jestem, w zasadzie kupowałem ostatnio pierwszy raz w życiu, ale coś tam mogę powiedzieć. Sklep to znalazłem poprzez kolegę, który mi polecił stronę www.premiumlux.pl. On już od nich długo kupuje i rekomendował. Same żarówki bardzo fajne, nie nagrzewają się, po tym poznać że to LED a nie jakaś tandeta udająca LED.

latynos44

Posty: 25

 
Z tego co piszą producenci to takie ledówki to mogą chodzić nawet kilkanaście lat...nieźle. Ja te zwykłe to wymieniać tak średnio raz na rok mi się przypalają.

Kalleycle

Posty: 20

 
Jak ktoś ma jakąś dużą firmę to pewnie wtedy mu się będzie kalkulować wszędzie wsadzić LEDy. Bo oszczędność na prądzie może być zauważalna. Ale w zwykłym gospodarstwie domowym to nie wiem, czy faktycznie widać jakąś różnicę na zużyciu energii?

didiw

Posty: 30

 
Słyszałem o jakiejś dobrej hurtowni oświetleniowej gdzieś na obrzeżach, ale dokładnie sobie ich nazwy nie przypomnę. Z tego co wiem, to gdzieś w okolicach Łomianek mają siedzibę...

Pszemeg

Posty: 30

 
Hejo...Poszukaj w sieci, jest trochę sklepów stricte oświetleniowych, w takich najlepiej się rozejrzeć. Ewentualnie może gdzieś w okolicy znajdziesz stacjonarny, to nawet lepiej, bo można się skonsultować ze sprzedawcą odnośnie konkretnych typów żarówek.

ChosenOne

Posty: 36