Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Sport i Turystyka > Wczasy > Muzeum w Poznaniu, warto ?

Muzeum w Poznaniu, warto ?

Muzeum w Poznaniu, warto ?

Ktoś był w tym nowym muzeum z hologramami w Poznaniu? Jeszcze się nie wybrałem, jakie macie wrażenia?

AliGGG

Posty: 8

 
Jak komuś zależy na mega oryginalnie zorganizowanych urodzinach dla dzieci w Poznaniu to z własnego doświadczenia polecam http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. To jest muzeum, gdzie dzieciaki mają okazję posłuchać legend w scenerii naprawdę super magicznej. To muzeum to projekt idealny.

piehoot

Posty: 18

 
Organizują naprawdę idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

piotrex007

Posty: 26

 
Wrażeń aż za dużo chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednakże o tym muzeum z poznania to porządne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, albowiem dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

Lupusx

Posty: 29

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeśli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci świetnie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

pawel253

Posty: 12

 
Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć naprawdę super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów powinno być zdecydowanie więcej. Mnie bardzo się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

Adam 105

Posty: 20