Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Sport i Turystyka > Wczasy > wycieczki do Azji indywidualnie, znajdę online ?

wycieczki do Azji indywidualnie, znajdę online ?

wycieczki do Azji indywidualnie, znajdę online ?

Marzą nam się w tym roku egzotyczne wakacje, raczej z biurem. Dylemat z jakim, żeby budżet pozwolił. Polecacie jakieś?

Lechu-3-5-1

Posty: 14

 
O wycieczki do Azji indywidualnie skrojone dowiadywałem się w wielu miejscach. Nigdzie nie jest tak okej, jak tutaj http://thailand-trips.pl. Polecam skontaktować się, bo można dużo zaoszczędzić.

Black_Riot

Posty: 25

 
Odwiedziliśmy Tajlandię na własną rękę i nie mieliśmy żadnych przykrych przygód. Trochę doświadczenia w tego typu podróżach mamy. Jak pierwszy raz to możesz wybrać biuro, które ma jakąś elastyczną ofertę i wtedy zawsze wychodzi taniej, bo sobie ją sama układasz wedle swojego budżetu.

beata77

Posty: 12

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, iż bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

warter88

Posty: 10

 
Piękna Azja nieodkryta :( Mam obawy co do indywidualnych wakacji, chyba jednakże zdecyduję się na biuro. Fajnie byłoby gdyby jednakże nie narzucało ofert, bowiem w ten sposób braknie mi pieniędzy, żeby się wypłacić.

berry1

Posty: 32

 
Nam zależy na czymś naprawdę bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, bo w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. Inaczej spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do jakiego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednak poszukujemy nieco tańszej alternatywy.

olek54

Posty: 17

 
Nie ma się co martwić, bo można skorzystać z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, które zapewniają pomoc w wyborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

clhseba

Posty: 22

 
Nie ma się co martwić, bo można skorzystać z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, jakie zapewniają pomoc w doborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

tigra32

Posty: 10