Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia > Zakupy przez Internet > Siatki na boisko, szukam !!!

Siatki na boisko, szukam !!!

Siatki na boisko, szukam !!!

Dzień dobry. Mam pytanie o siatki do piłkochwytów. Zależy mi na tanich zakupach. Potrzebuję sporą ilość siatki. Polecacie jakiś sklep w internecie?

dagaaa5

Posty: 11

 
Zgadzam się. Koniecznie trzeba zadbać o maluchy. Nasze przedszkole zakupiło w tym sklepie nowoczesne siatki na piłkochwyty i zamontowaliśmy je w wielu miejscach, żeby dzieci bawiły się najbezpieczniej, jak można. Mamy nowy plac zabaw, który wymagał zabezpieczenia zwłaszcza dla tych najmłodszych maluszków.

Klarka45

Posty: 13

 
Zgadzam się. Koniecznie trzeba zadbać o maluchy. Nasze przedszkole zakupiło w tym sklepie dzisiejsze siatki na piłkochwyty i zamontowaliśmy je w mnóstwo miejscach, żeby dzieci bawiły się najbezpieczniej, jak można. Mamy nowy plac zabaw, który wymagał zabezpieczenia w szczególności dla tych najmłodszych maluszków.

Madzia

Posty: 15

 
Jeśli to tak dobra oferta, to może i ja się zdecyduję :) Mam w domu dwa koty, które koniecznie wymagają nagminnego pilnowania ;) Znalazłam opinie, że siatki do zabezpieczenia to najlepsze rozwiązanie, więc może na moje trzpioty też podziała. Mam taką nadzieję.

Black_Riot

Posty: 27

 
Jak się patrzy na niektóre obiekty sportowe to aż serce ściska człowieka, iż do tej pory jeszcze takie ogrodzenie straszy ;) Mam nadzieję, iż to się zmieni, bynajmniej w naszym mieście. Nie powiem w szkole u syna pięknie wyremontowali boisko i została założona dobra siatka do piłkochwytów. Teraz to i wygląda i jest bezpieczniej, niż z tą starą.

leeoon

Posty: 13

 
Jak potrzebujecie siatki do zabezpieczenia to polecam sklep internetowy https://siatkiochronne.eu. Mają tu bardzo duży wybór. To sklep od lat na rynku, ma renomę. Jeśli chodzi o ceny, to w sam raz :)

piet

Posty: 16

 
Na pewno podziała. Sama w końcu podjęłam decyzję, albowiem też miałam kłopoty z kotką. Teraz jestem spokojniejsza. Siatki osłonowe przydały się też na balkonie :) dają cień i mam troszkę prywatności. Sąsiedzi w końcu nie zaglądają, co robię :) Polecam ten patent.

labuh

Posty: 31

 
No właśnie jakaś tam siatka zabezpieczająca, a nie taka która powinna być. Szukam do domu siatki na schody. W sklepie nie ma wysokich cen, więc nie wiem, na czym tak rzeczywiście niektóre szkoły oszczędzają. Piłki dzieciom wylatują na drogę, tragedia jakaś. Dobrze, że mój syn nie chodzi do takiej szkoły, bo temat na pewno mocno poruszyłabym na zebraniu.

Hoteowo24h

Posty: 16