Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szklana karafka, szukam

szklana karafka, szukam

Myślicie, że warto zamawiać dzbanki dafi do domu? Wodę mam niezbyt czystą i zastanawiam się czy takie rozwiązanie będzie dobre.

RufleX

Posty: 1

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, iż z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

humer56

Posty: 6

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, bowiem wiem jak to się kończy z plastikiem. Więcej osób winno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

rz3zn!k

Posty: 3

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Yymyasui

Posty: 1

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

namok

Posty: 5

 
Na stronie https://sklep.dafi.pl/bidon-mietowy-436.html można znaleźć od dafi bidon miętowy i wiele innych akcesoriów. Robię tam zawsze zakupy, bo ceny są bardzo niskie, a ilość produktów bardzo duża.

Yuri20 

Posty: 5

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeżeli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Becik45

Posty: 9